Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - آیا داشتن یک محتوای مفید و خوب اهمیت دارد؟
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » اینترنت

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
آیا داشتن یک محتوای مفید و خوب اهمیت دارد؟
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
sheyda69
تازه وارد
تازه وارد


عضو شده در: 30 تیر 1395
پست: 18
محل سکونت: تهران

امتیاز: 37
دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: شنبه 20 شهریور 1395 - 15:17    عنوان:  آیا داشتن یک محتوای مفید و خوب اهمیت دارد؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قولزمانی که بحث طراحی سايت حرفه ای به بین می آید، عوامل مختلف بسياري وجود دارد که بایستی درباره اش فکر بکنید . محتواهایی که در وب سایت تان قرار می دهید، زیاد با اهمیت تر از آن چیزی است که فکر می بکنید . مردم درباره محتوا وب وب سایت ها با یکدیگر حرف می کنند حقیقت امر این است که چنانچه اطلاعات پایدار قدرتمندی را در وب وب سایت تان قرار ندهید، شما تان را با سرمایه گذاری در طراحی سايت هدر می دهید. محتوا، هر چیزی می تواند باشد و باید اطمینان حاصل بکنید که شما آن ها را به منظور تولید و ساخت وب سایتی که حاوی اطلاعات مفید ، جذاب و مفید است، جهت مخاطبان وب وب سایت تان به کار می برید، تا باعث شود باز هم این مخاطبان به وب وبسایت شما باز گردند.

در اکثر مواقع، محتواها که در سایت تان قرار می گیرند، شاید باعث شکست یا خوب یت شما شوند. عوامل مفرق بسياري وجود دارد که ثابت می نماید محتوای وب سایت تان بایستی طوری باشد که مخاطب را جذب نماید . به منظور با کیفیت ترین بهره برداری از سایت تجاری تان، محتوای وب سایت تان می بایست :

seo SEO- مطمئن باشید که از کلمات کلیدی طوری استفاده می بکنید که موتور جستجو یا همان مرورگر بتواند شما را دنبال نماید و وب وب سایت تان را برای رتبه بندی در نتایج جستجو، انتخاب نماید . تنها به یاد داشته باشید که جهت استفاده از کلمات کلیدی قوانین مربوط به آن را رعایت بکنید ، طوری که زیاده روی نکنید. خوب است که کلمه کلیدی حدود یک یا دو بار در هر 100 کلمه استفاده شود، نه این که تا جایی که می توانید آن ها را در وب سایت تان به کار ببرید.

خلاصه- مردم به دنبال اطلاعات سریع، ساده و مختصر هستند . اگر محتوا وب سایت تان این گونه نیست، مخاطبان خیلی با شما همراه نمی شوند.این یک اصل برای webtarahan است. مطمئن باشید که حقیقت امر را دریافته اید به درستی مطالب تان را مختصر آسان ساخـته اید.

حاوی اطلاعات مفید - مردم نیاز دارند بدانند که شما چه چیزهایی ارائه می دهید یا براي چه آن ها در وب وبسایت شما قرار دارند. تمام اطلاعات حقیقت های که نیاز دارند درمورد وب سایت تجارت تان بدانند، در اختیارشان بگذارید. به آن ها شانسی بدهید تا درباره تجارت تان، این که چه کاری می بکنید و چطور به آن ها نفع می رسانید، موارد ی را یاد بگیرند. این دقیقا چیزی است که مخاطبان وب وب سایت تان می خواهند بدانند.

جذاب- چنانچه شما قادر نیستید تا محتواهای ساده، صریح و جذاب را در وب وب سایت تان قرار دهید، بایستی افرادی را برای این منظور به کار گیرید. محتوا وب سایت تان باید نظر مردم را جلب نماید و به آن ها دلیل ی ارائه دهد که در تجارت شما سرمایه گذاری کنند، و هیچ فرقی نمی نماید که شما چه کالاها ی را می فروشید یا چه سرویس هایی را در وب وبسایت تان ارائه می دهید.دوستانه- آخرین چیزی که مردم به صورت آنلاین می خواهند این است که وب سایتی را بازدید کنند که بتوانند حس راحتی کرده و به آسانی با آن صحبت و نظرات خود را ارسال کنند. پس ، باید مطمئن شوید که محتوا شما ساده و دوست ها ه است، نه اینکه خیلی تخصصی و کلمات اختصاری سختی باشد که مخاطب وب وب سایت نتواند درک نماید .

محتوا، در جهان اینترنت مانند سر دسته و امپراطور است و وب وبسایت شما نمی تواند بدون آن به موفق یت دست یابد. با اختصاص دادن مدت زمانی تا محتواهای مفید و جذابی را برای وب وبسایت تان مهیا بکنید ، می توانید حتمـا اطمینان داشته باشید که مخاطبان سایت تان تمایل دارند هر چه که می فروشید را بخرند و تجارت تان را به عنوان یک نقطه مهم برجسته می بینند.
ترجمه و گرداوری شده: طراحی وبسایت در اردبیل

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکرها از این تاپیک
Sajjad(یکشنبه 21 شهریور 1395 - 03:15), sheyda69 از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


 

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
قالب فارسی شده توسط ایران یاد

INP-Nuke Copyright © 2005-2006 IranNuke Portal
Powered by  MyPagerank.Net
PHP-Nuke © 2004 by Francisco Burzi | INP-Nuke Copyright © 2005-2006 IranNuke Portal

مدت زمان ایجاد صفحه : 0.83 ثانیه