Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - جراحی بینی استخوانی
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » بهداشت و سلامت » پزشکی

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
جراحی بینی استخوانی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
mohammad174
تازه وارد
تازه وارد

عضو شده در: 22 اسفند 1396

دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 اسفند 1396 - 16:44    عنوان:  جراحی بینی استخوانی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

بینی های استخوانی به بینی میگویند که حالت قوز شکل دارند معمولا به آن ها دماغ عقابی هم میگویند در همه جای کشور این نوع دماغ استخوانی وجود دارد اما ممکن است بر اساس ژنتیک بیشتر در نواحی شمال کشور دیده شود.

با ظهور علوم زیبایی مانند جراحی بینی استخوانی این نیاز در سایر افراد ایجاد شد که بینی خود را عمل کنند و به آن فرم صاف بدهند تا کمتر ظاهر قبلی دیده شود.

عمل بینی استخوانی (Bone Nose Surgery 2018)) یکی از رایج ترین جراحی بینی در ایران محسوب می شود،در این مقاله سعی کردیم اطلاعات خوبی بهتون بدیم.

در این نوع جراحی از استخوان برداشته می شود که دکتر شما مجبور است پوست را با شکاف هایی که می دهد بردارد.در این حالت یا قسمتی از زائده را دکتر با ابزار ها برش میشکاند و یا در حالت دیگر توسط سمباده به ارامی آن را صاف میکند.
عوارض جراحی بینی استخوانی

در این نوع عمل بینی هم مانند سایر جراحی های زیبایی بینی صورت گرفته است و فرق خاصی ندارد البته افراد نسبت به این نوع جراحی بد بین هستند چرا که فکر میکنند عملی سخت در پیش دارند .

جراحی بینی استخوانی
بینی استخوانی بدون عمل چیست ؟

در این حالت بینی شما عمل نخواهد شد بلکه به آن ژل تزریق می شود. با تزریق ژل به بینی برآمدگی ها برطرف خواهد شد که طبیعتا عوارض کمتری هم خواهد داشت انتخاب نوع آن بستگی به تصمیم دکتر دارد و ما فقط جهت اطلاع شما عزیزان همه مسائل مورد نیاز را عنوان خواهیم کرد.
این مقاله رو از دست ندین ! جراحی بینی گوشی

از مزایای تزریق ژل به بینی می تواند به :

عوارض کم

مدت بازیابی سلامتی کم

سرعت رسیدن به نتیجه فرم دلخواه زیاد

زمان انجام کم

عدم وجود بیهوشی

اشاره کرد .

بیایید به سوالاتی که از دکتر عمل جراحی بینی پرسیده می شود بپردازیم در آن ها هم اطلاعات جالبی وجود دارد.

من یک مرد ۲۲ ساله هستم که بینی سمت چپ من توسط افزایش توده استخوانی بسته شده است و من مشکل تنفسی پیدا کرده ام که در سن ۱۷ سالگی نیز یک جراحی روی آن داشته ام اما دوباره بعد از چند سال به مشکل برخورده ام حالا چه کار باید کنم ؟

جواب دکتر Marcelo Ghersi, MD از میامی ایالات متحده :
به نظر می رسد که شما ممکن است مسائل مربوط به انسداد بینی را داشته باشید و شما توسط یک جراح رینوپلاستی یک ارزیابی داشته باشید تا تعیین کنید که راه حلی برای انجام علائم انسدادی وجود دارد یا خیر.
جواب دکتر Michael M. Omidi از بورلی هیلز کالیفرنیا آمریکا :
تنفس دشوار می تواند ناشی از تورم بافت های نرم در بینی باشد که معمولا از آلرژی ها، انسداد مجاری هوایی از یک جداره متخلخل، شکستگی استخوان بینی، پولیپ یا برجستگی های استخوانی بزرگ است.تورم بافت نرم با کاهش میزان آلودگی به آلرژن ها و داروهای ضد هیستامین و استروئیدها درمان می شود. سایر مشکلات ذکر شده باید به جراحی برسد.
جواب دکتر Afshin Parhisca :
به نظر می رسد مثل انسداد بینی، یا از هیپرتروفی توربینیت یا انحراف سپتال. شما از معاینه برای تعیین علت انسداد استفاده می کنید. سپس یک برنامه درمان مناسب می تواند نوشته و اجرایی شود.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکرها از این تاپیک
Sajjad(چهار‌شنبه 1 فروردین 1397 - 03:08), mohammad174 از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید